ریال
خواندن قسمتی از کتاب

کتابخانه‌ی ارواح

ماجرایی که با بچه‌های عجیب‌وغریب یتیم‌خانه‌ی خانم پرگرین آغاز شد و در تهی شهر ادامه پیدا کرد با کتابخانه‌ی ارواح به پایانی هیجان‌انگیز می‌رسد.
مشخصات کتاب
نویسنده رنسام ریگز
مترجم شبنم سعادت
ناشر پریان
نوبت چاپ چاپ دوم 1398
تعداد صفحات 472
موضوع داستان‌ انگلیسی
دانلود خلاصه کتاب http://parianpub.com/Content/Images/uploaded/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87%20%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AD.pdf
درباره کتاب

- پسری با توانایی‌های هیجان‌انگیز.

- ارتشی از هیولاهای مرگبار.

- نبردی جانانه برای آینده‌ی عجیب وغریبستان.

ماجرایی که با بچه‌های عجیب‌وغریب یتیم‌خانه‌ی خانم پرگرین آغاز شد و در تهی شهر ادامه پیدا کرد با کتابخانه‌ی ارواح به پایانی هیجان‌انگیز می‌رسد. در ابتدای داستان، جیکوب شانزده ساله توانایی نیرومند تازه‌ای در خود کشف می‌کند، و طولی نمی‌کشد که در قعر تاریخ فرو می‌رود تا دوستان عجیب‌وغریبش را از دژی محافظت‌شده نجات دهد. در سفر جیکوب اِما بلوم، دختری با سرانگشتان آتشین، و اَدسیون مک‌هنری، سگی با شامه‌ای تیز برای بو کشیدن بچه‌های گم‌شده، همراهی‌اش می‌کنند.

از لندن امروزی به کوچه‌های هزارتوی مقر شیطان، فلاک‌زده‌ترین زاغه‌نشین انگلستان دوران ویکتوریایی، سفر می‌کنند. محلی که سرنوشت همه‌ی یچه‌های عجیب‌وغریب یک‌بار برای همیشه مشخص می‌شود. کتابخانه‌ی ارواح مثل کتاب‌های پیشین فانتزی هیجان‌انگیز را با عکس‌های قدیمی منتشر نشده در هم می‌آمیزد تا لذت مطالعه‌ای منحصربه فرد خلق کند.

رنسام ریگز در فلوریدا بزرگ شده اما اکنون در دیار بچه‌های عجیب و غریب، لس‌آنجلس، ساکن است. با برنامه‌ی مداومی از داستان‌های ارواح و طنز بریتانیایی بزرگ شده است، شاید همین گویای داستان‌هایی باشد که می‌نویسد. فکر نکنید احتمالش صفر است همین حالا توی خانه‌تان باشد، و از زیر تخت نگاهتان کند. (بفرمایید، بروید وارسی کنید. ما منتظر می‌مانیم.) اگر آن‌جا نبود، می‌توانید در توییتر به نشانی ransomriggs@ پیدایش کنید.

نظر شما چیست؟
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند