ریال
خواندن قسمتی از کتاب

تهی شهر

تهی شهر خواننده را به دنیای تخیلی خلاقانه‌ای از دورآگاهی ذهنی، حلقه‌های زمان، نمایش‌های جانبی عجیب‌الخقله‌ها و دگر پیکرها می‌برد.
مشخصات کتاب
نویسنده رنسام ریگز
مترجم شبنم سعادت
ناشر پریان
نوبت چاپ چاپ دوم 1397
تعداد صفحات 407
موضوع داستان‌ انگلیسی
دانلود خلاصه کتاب http://parianpub.com/Content/Images/uploaded/%D8%AA%D9%87%DB%8C%20%D8%B4%D9%87%D8%B1.pdf
درباره کتاب

3 سپتامبر 1940

ده بچه‌ی عجیب و غریب از لشکر هیولاهای مرگبار می‌گریزند. و فقط یک نفر می‌تواند کمکشان کند- اما در قالب پرنده گیر افتاده است.

سفر خارق‌العاده‌ای که در بچه‌های عجیب و غریب یتیم‌خانه‌ی خانم پرگرین آغاز شد ادامه دارد و جیکوب پورتمن و دوستان تازه‌اش به لندن، پایتخت عجیب و غریب جهان، سفر می‌کنند. امیدوارند آن‌جا برای خانم مدیر محبوبشان، خانم پرگرین، درمانی بیابند. اما در هر کنج این شهر جنگ‌زده اتفاق غافلگیرکننده‌‌ی هولناکی کمین کرده است. و جیکوب قبل از این‌که بچه‌های عجیب و غریب را به جای امنی برساند، باید درباره‌ی عشقش به اِما بلوم تصمیم مهمی بگیرد.

تهی شهر خواننده را به دنیای تخیلی خلاقانه‌ای از دورآگاهی ذهنی، حلقه‌های زمان، نمایش‌های جانبی عجیب‌الخقله‌ها و دگر پیکرها می‌برد- دنیای بزرگسال‌های عجیب و غریب، چشم‌سفیدهای جانی، و باغ‌وحشی شگفت‌انگیز از حیوانات غیرعادی. مثل کتاب قبلی، داستان دوم مجموعه‌ی بچه‌های عجیب و غریب فانتزی هیجان‌انگیز را با عکس‌های قدیمیِ منتشر نشده در هم می‌آمیزد تا لذت مطالعه‌ای منحصر به فرد را خلق کند.

رنسام ریگز در فلوریدا بزرگ شده اما اکنون در دیار بچه‌های عجیب و غریب، لس‌آنجلس، ساکن است. با برنامه‌ی مداومی از داستان‌های ارواح و طنز بریتانیایی بزرگ شده است، شاید همین گویای داستان‌هایی باشد که می‌نویسد. فکر نکنید احتمالش صفر است همین حالا توی خانه‌تان باشد، و از زیر تخت نگاهتان کند. (بفرمایید، بروید وارسی کنید. ما منتظر می‌مانیم.) اگر آن‌جا نبود، می‌توانید در توییتر به نشانی ransomriggs@ پیدایش کنید.

نظر شما چیست؟
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند