1,100,000 ریال
خواندن قسمتی از کتاب

19 معمای تاریخی؛ از تایتانیک تا دراکولا

شب ۱۵ آوریل ۱۹۱۲، کشتی تایتانیک از بریتانیا راهی ایالات متحده است. این اولین و آخرین سفر این کشتی غول پیکر است.| کشتی چنان بزرگ است که به‌راحتی می‌شود در آن گم شد، کشتی ۲۶۹ متر طول دارد و ارتفاعش تقریباً به اندازه‌ی یک خانه‌ی بیست طبقه است. سفر با تایتانیک برای کسانی که پول دارند، سفر خیلی مجللی است. قسمت درجه یک برای جذب ثروتمندان جهان ساخته شده، در آنجا استخرهای شنا، سالن های ورزشی، کتابخانه و چندین رستوران وجود دارد. گل‌های زیبایی که روی میزها گذاشته شده هر روز عوض می‌شوند. وضعیت مسافران درجه سه خیلی فرق دارد. حتی به آنها اجازه‌ی ورود به عرشه‌ی بالای کشتی داده نمی‌شود. آن‌جا فقط مخصوص افراد ثروتمند است.
مشخصات کتاب
نویسنده بِنگت فردریکسون و آندراس پالمر
مترجم نامدار ناصرقصری
ناشر پریان
نوبت چاپ دوم - 1402
تعداد صفحات 111
موضوع ادبیات نوجوان- داستان معمایی- داستان پلیسی
دانلود خلاصه کتاب http://parianpub.com/Content/Images/uploaded/19%20%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DB%8C.pdf
درباره کتاب

چگونه مخوف‌ترین سارق بانک ایالات متحده موفق به فرار از زندان شد؟

دراکولای واقعی پیش از آن‌که کشته شود مرتکب چه اشتباهی شد؟

چگونه پادشاه فرانسه، که لباس مبدل به تن داشت، پس از انقلاب فرانسه دستگیر شد و خلبانان گروه پرواز جادوگران شب برای غافلگیر کردن بازی‌های آلمان چه ترفندی به‌کار می‌بردند؟

تو در این کتاب داستان‌های هیجان‌انگیزی را می‌خوانی که به شکل معما نوشته شده‌اند، اطلاعات مورد نیاز برای حل معماها را می‌توانی لابه‌لای متن و یا در تصاویر پیدا کنی، تو به معلومات خاصی نیاز نداری، اما بد نیست کمی هشیاری به خرج بدهی.

داستان‌ها با الهام از واقعیت نوشته شده‌اند. اما نمی‌توان کاملاً از درستی داستان‌های قدیمی مطمئن بود. در زمان‌های قدیم دوربین وجود نداشت و بسیاری از متن‌های نوشته شده در آن زمان برای همیشه از بین رفته‌اند

داستان‌ها را بخوان و با دقت به تصویرها نگاه کن.

 آیا برای حل معماها آماده هستی؟

نظر شما چیست؟
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند