700,000 ریال
خواندن قسمتی از کتاب

کلید سیمین

باز هم می‌گویم که نمی‌دانم چه بر سر هارلی وارن آمد، گرچه تصور می‌کنم - یا در واقع امیدوارم - که اگر چنین پدیده‌ی خجسته‌ای وجود دارد، در نسیانی صلح‌آمیز فرو رفته باشد. واقعیت این است که به مدت پنج سال نزدیک‌ترین دوستش بودم و شریک محدود او در تحقیقات هول‌انگیزی که درباره‌ی ناشناخته‌ها انجام می‌داد. با آن که حافظه‌ام نامطمئن و نامشخص است، انکار نمی‌کنم که شاهد شما چنان که می‌گوید ما را در جاده‌ی گِینزویل دیده است که در ساعت یازده‌ونیم آن شبِ وحشتناک با هم به‌سوی مرداب سرو بزرگ می‌رفتیم.
مشخصات کتاب
نویسنده هوارد فیلیپس لاوکرفت
مترجم کاتارینا ورزی
ناشر پریان
نوبت چاپ چاپ اول 1395
تعداد صفحات 228
موضوع داستان آمریکایی - ادبیات فانتزی
دانلود خلاصه کتاب http://parianpub.com/Content/Images/uploaded/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF%20%D8%B3%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86.pdf
درباره کتاب

در مجموعه‌ی انتخاب پریان بر آثار کوتاه و بلند فانتزی و علمی- تخیلی متمرکز شده‌ایم و قصد داریم آثار شاخص این دو ژانر و زیر شاخه‌های آنها را عرضه کنیم. معیارمان در این آثار، فقط پرفروش بودن یا جایزه بردن آنها نبوده است، بلکه آثاری را انتخاب کرده‌ایم که خواندنشان برای شناخت بیشتر این دو ژانر لازم تلقی شده است. این آثار انتخابِ ماست، انتخاب پریان، ولی از شنیدن نظرات اهل فن برای پربارتر شدن مجموعه استقبال می‌کنیم.

نظر شما چیست؟
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند